İnova Assist, başarılı sektör yolculuğuna ilk adımlarını 2012 yılında atmış, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet sunan bir firmadır. İnova Assist, içinde bulunduğu sağlık sektöründe birlikte çalıştığı köklü markaları ile marka konumlandırmasını en iyi şekilde tamamlayan öncü bir firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. İnova Assist, bünyesinde bulunan profesyonel ekibi ile birlikte sağlık sektöründeki yolculuğunu emin adımlarla sürdürmektedir.

İnova Assist, gün geçtikçe kalitesini arttıran hizmet anlayışı, sektörde edindiği saygın yeri ve sahip olduğu sonsuz deneyimi ile adını güçlendirmektedir. Birlikte çalıştığı 14 büyük marka ile beraber sağlık ve Hastane hizmetleri alanında sektör lokomotifi konumunda yer almaktadır.

İnova Assist ailesi olarak, sahip olduğumuz üstün çalışma stratejimiz ve nitelikli kurumsal değerlerimiz ile değişiğimin ışığında büyüyerek, sağlık alanında vazgeçilmez bir marka olmak ana hedefimizdir. Bu hedef ışığında siz değerli müşterilerimiz için üstün ve nitelikli bir çağrı merkezi hizmeti sunarak Hastane içi ve Hastane dışı Müşteri Hizmetleri, Şikâyet Hizmetleri, Teknik Destek Hizmetleri, Sipariş Yönetimi, Çapraz Satış, Şikâyet Yönetimi gibi hizmetler sağlayarak kalite anlayışımızı sürdürüyoruz.

İnova Assist, şirket bünyesinde yer alan Huma Esthetics alt markası ile Ocak 2020 tarihinden itibaren Estetik alanında da profesyonel hizmet sunmaya ve büyümeye devam etmektedir.