Hakkımızda

İnova Assist, başarılı sektör yolculuğuna ilk adımlarını 2012 yılında atmış, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet sunan bir firmadır. İnova Assist, içinde bulunduğu sağlık sektöründe birlikte çalıştığı köklü markaları ile marka konumlandırmasını en iyi şekilde tamamlayan öncü bir firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. İnova Assist, bünyesinde bulunan profesyonel ekibi ile birlikte sağlık sektöründeki yolculuğunu emin adımlarla sürdürmektedir.

İnova Assist, gün geçtikçe kalitesini arttıran hizmet anlayışı, sektörde edindiği saygın yeri ve sahip olduğu sonsuz deneyimi ile adını güçlendirmektedir. Birlikte çalıştığı 14 büyük marka ile beraber sağlık ve Hastane hizmetleri alanında sektör lokomotifi konumunda yer almaktadır.

İnova Assist ailesi olarak, sahip olduğumuz üstün çalışma stratejimiz ve nitelikli kurumsal değerlerimiz ile değişiğimin ışığında büyüyerek, sağlık alanında vazgeçilmez bir marka olmak ana hedefimizdir. Bu hedef ışığında siz değerli müşterilerimiz için üstün ve nitelikli bir çağrı merkezi hizmeti sunarak Hastane içi ve Hastane dışı Müşteri Hizmetleri, Şikâyet Hizmetleri, Teknik Destek Hizmetleri, Sipariş Yönetimi, Çapraz Satış, Şikâyet Yönetimi gibi hizmetler sağlayarak kalite anlayışımızı sürdürüyoruz.

İnova Assist, şirket bünyesinde yer alan Huma Esthetics alt markası ile Ocak 2020 tarihinden itibaren Estetik alanında da profesyonel hizmet sunmaya ve büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnova Assist olarak çağa uygun, teknolojik ve sürdürülebilir değer yaratan bir marka olarak geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemek öngördüğümüz vizyonumuzdur. Sahip olduğumuz güçlü kurumsal değerlerimiz ile ülkemize sektör anlamında kalıcı hizmetler sunabilmek temel aldığımız ana vizyonumuzun bir diğer yansımasıdır.

İnova Assist, sağlık sektöründe faaliyet gösterdiği hastane içi ve hastane dışı çağrı merkezi desteği konusunda ismi duyulduğunda, müşterilerinin aklında oluşturduğu yenilikçi, saygın ve güçlü bir firma imajı ile var olup, bu vizyonunu geleceğe taşımayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

İnova Assist olarak sunduğumuz yüksek kaliteli ve hızlı çağrı merkezi hizmetimiz ile Hastane içi, Hastane dışı müşteri desteği sağlamamızın yanında Check-Up paketleri satışı konusunda da en doğru ve güvenilir hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmak ana misyonumuzdur. Belirlediğimiz ana misyonumuz çerçevesinde, kadromuzda bulunan, alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile yurt içi ve yurt dışında adından söz edilen, saygın ve kalıcı bir marka yaratmak için çalışmaktayız.

Bir diğer ana misyonumuz ise hizmet verdiğimiz sektörde her daim güvenilir bir sağlık hizmeti sağlayıp, müşterilerimizin kendisini ayrıcalıklı hissetmesi için var gücümüzle çabalamaktır.

Müşterimiz İçin Varız

Güvenilir ve Sorumluluk Sahibiyiz

Meraklı, Heyecanlı, Açık Fikirli ve Katılımcıyız

Sevgi ve Saygıya İnanırız

Sonuç Odaklıyız

Çözüm ortağınız